Villanyszerelő

  • Cég neve

    Nagy és Társa Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Zámoly utca

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Stabil székesfehérvári kisvállalkozás csapatába keresünk gyakorlattal rendelkező villanyszerelő munkatársat, főként villamos karbantartási munkálatokhoz és speciális villanyszerelési területen végzett munkákhoz, illetve időnként napelem-telepítéshez.

Elvárások

  • megbízhatóság,
  • szavahihetőség,
  • alapvető emberi normák betartása,
  • proaktivitás,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • az időjárási körülményekkel szembeni tűrőképesség (napsütés, hőség).

Előnyt jelent

3-5 év releváns szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

Stabil, közel 20 év működő székesfehérvári kisvállalkozás, ahol értéke van a megbízhatóságnak, a szorgalomnak és az embernek.
  • kiszámítható feladatok és munkaidő (túlóra ritkán),
  • támogató, korrekt vezetőség és kollégák
  • fejlődési, képzési lehetőség,
  • utazási támogatás.

Bér a próbaidő után megegyezés szerint!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Nagy és Társa Kft. az ezredfordulón egyszemélyes vállalkozásként indult. A cég alapítója és ügyvezetője szaktudásával, kitartásával és irányításával mára már egy széles portfóliójú, hiteles és megbízható céggé nőte ki magát országszerte.
A cég már húsz éve végez érintés-, tűz-, villámvédelmi szabványossági felülvizsgálatot, villámvédelmi rendszer telepítést, villamos rendszerek tervezését, villamos engedély- és kiviteli tervkészítést. Ezen túlmenően villamos tervezéssel, műszaki vezetéssel és ellenőrzéssel is várja az ügyfeleket.
Másik szakterülete napelemtelepítés. A Nagy és Társa Kft. elkötelezett a megújuló energia alkalmazása mellett, saját áramszükségletét is napelemes rendszer biztosítja és ezzel elektromos autót is „tankol”.

Szolgáltatásainkról, az új munkatárs leendő feladatairól honlapunkon olvashat bővebben: adaptiv.eu