MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Villanyszerelő

  • Cég neve

    MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A létesítmények elektromos ellátását biztosító installációs hálózatok és erőátviteli berendezések karbantartása és javítása; karbantartási és javítási feladatok a létesítménybe telepített és létesítményeket kiszolgáló erőátviteli, világítási, szünetmentes, szükségvilágító és villámhárító hálózatokon, eszközökön, berendezéseken, rendszereken.

Elvárások

- villanyszerelői végzettség;
- 3-5 éves villanyszerelői, karbantartói tapasztalat;
- B kategóriás jogosítvány;
- erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk

-kiemelkedő bérezés;
-jó munkahelyi légkör;
-próbaidő után cafetéria rendszer;
-hosszú távú, biztos munkahely;
-vidékről utazási költségtérítés;
-professzionális munkaeszközök és munkaruha;
-folyamatos szakmai továbbképzés és képzések támogatása.

Munkaidő: H-P, 7:00-15:30

Munkavégzés helye: 18. kerület

Céginformáció

  • Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre Future cégcsoport megbízásából villanyszerelő munkatársat keresünk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát fizetési igénnyel kiegészítve.