Villanyszerelő / műszerész

  • Cég neve

    PureAqua Kft.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Lőszergyári utca 6.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Amiben számítunk Rád

  • villamos elosztószekrények helyszíni karbantartása;
  • kapcsolódó hibafeltárási, hibaelhárítási feladatok;
  • berendezések, műszerek ki- és bekötése.

Elvárások

Ami a munkakör betöltéséhez szükséges

  • műszaki érzék;
  • villanyszerelő vagy műszerész végzettség és munkatapasztalat;
  • együttműködő képesség;
  • utazási hajlandóság, mivel az ország egész területén dolgozunk.

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány;
  • vízipari tapasztalat.

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőséget kínálunk egy stabil munkahelyen;
  • biztos vállalati háttérrel támogatunk, a munkát mi hozzuk;
  • szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A PureAqua Kft. 2005-ben alakult magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező, veszprémi központi irodával és budapesti alirodával működő vállalkozás.

Cégünk fő profilja víz- és szennyvíztisztító rendszerek tervezése, kulcsrakész kivitelezése, melyhez kapcsolódó szolgáltatásként szakértői, engedélyeztetési, üzemeltetési és karbantartási tevékenységet is végzünk.

A termelési tevékenységek során elszennyeződött vizek megtisztítása, azok természetes körforgásba történő visszavezetése társadalmunk alapvető érdeke. Egyik fő célunk, hogy ezt szakmai tevékenységünk által biztosítani tudjuk. Azt, hogy ez meg is valósulhasson, kollégáink elhivatottsága és szakértelme teszi lehetővé.
Ha úgy érzed, hogy szívesen lennél a csapatunk tagja és támogatnál minket céljaink elérésében, jelentkezz!

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhetsz!