MICHELIN HUNGÁRIA ABRONCSGYÁRTÓ KFT. logo

Villanyszerelő

  • Cég neve

    MICHELIN HUNGÁRIA ABRONCSGYÁRTÓ KFT.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Bottyán János utca 15.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • gyártógépek elektromos karbantartásában való aktív részvétel, hibakeresés, javítás
  • gépek folyamatos üzemmenetének biztosítása

Elvárások

  • villanyszerelő végzettség

Előnyt jelent

  • Előnyt jelent az ipari vezérlések üzemeltetésében, karbantartásában szerzett gyakorlat, valamint PLC alapismeret
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Főállású munkakör
  • Rendezett munkakörülmények
  • Szakmunkás bérezés
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Év végi jutalom
  • Fizetett pihenőidő
  • Támogatott munkába járás: helyközi tömegközlekedési bérlettámogatásokkal vagy gépjármű használat támogatása
  • Életbiztosítás

Céginformáció

A MICHELIN nyíregyházi gyárában nagyteljesítményű személyabroncsokat gyárt sport és szupersport járművekre.

Amennyiben hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.