Villanyszerelő

  • Cég neve

    Mezőföldvíz Kft

  • Munkavégzés helye

    7030 Paks

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a jóváhagyott villamos karbantartási tervekben meghatározott tervszerű megelőző karbantartási és javítási munkák elvégzése
  • villamos, irányítástechnikai berendezések, készülékek működésellenőrzése, meghibásodás esetén javítása
  • a létesítmények és berendezések energiafogyasztásának figyelemmel kísérése, jelentések elkészítése
  • az ivóvíztermelés, szennyvíztisztítás és elvezetés energiagazdálkodásának figyelemmel kísérése és javaslattétel az esetleges változtatásokra
  • villamos, irányítástechnikai rekonstrukciós munkákban történő részvétel
  • havi rendszerességgel készenlét ellátása

Elvárások

  • villanyszerelő végzettség
  • precizitás, felelősségteljesség
  • önálló munkavégzés egy támogató csapat tagjaként
  • nyitottság ismereteid bővítésére
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • műszaki területen szerzett tapasztalat
  • PLC programozó szakmai végzettség
  • irányítástechnikai ismeretek
  • csőszerelői ismeretek

Amit kínálunk

  • SZÉP kártya juttatás évi bruttó 450 000 Ft mértékben
  • a próbaidő lejártát követően garantált bérfejlesztés
  • készenlét díjazása a törvény által előírt 20% helyett 25%
  • munkába járás támogatása: 18 Ft/km (közigazgatási határon kívül)
  • állandó délelőtti munkarend
  • iskolakezdés előtt beiskolázási támogatás
  • hosszútávú munkalehetőség egy stabil, értékteremtő munkahelyen

Céginformáció

Keresünk határozatlan időre, teljes munkaidőben, általános munkarend szerint kollégákat az alábbi főmérnökségeinkre:

  • Bonyhád
  • Dunaföldvár
  • Dunaújváros
  • Paks
  • Pécsvárad

A Mezőföldvíz Kft. fő tevékenysége 48 település víziközmű szolgáltatásának zökkenőmentes biztosítása, a fogyasztóhelyek száma mintegy 50 ezer. Társaságunk várja folyamatosan bővülő csapatába a pályázók jelentkezését, pályakezdőkét is!

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el önéletrajzod, melyen szíveskedj feltüntetni a munkakört, amire jelentkezel.

Feltéve, hogy pályázatod alapján kiválasztásra kerülsz, felvesszük Veled a kapcsolatot telefonon egy személyes találkozó egyeztetése végett. A kiválasztási folyamat mindössze egy körből áll, melyen minden érintett vezető részt vesz!

A beérkező önéletrajzok elbírálását követően minden esetben visszajelzést adunk!

Pályázatod benyújtásával automatikusan elfogadod a Tájékoztató álláspályázatra jelentkezők részére elnevezésű fájlban foglaltakat, mely dokumentumot kérünk olvass el a Társaság honlapján, a lap alján található Adatvédelem menüpontra kattintva.

Várjuk jelentkezésed, ha szeretnél a régió elismert Víziközmű-szolgáltatójánál dolgozni!