MATE Egyetemi Szolgáltató Nonprofit Kft. logo

Villanyszerelő

  • Cég neve

    MATE Egyetemi Szolgáltató Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő

  • Fizetés

    Nettó 300e - 450e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Felelős a kollégium elektromos rendszereinek hatékony működéséért, az esetleges hibák javításáért, karbantartásáért és az új elektromos berendezések telepítéséért. Mérőórák ellenőrzése, leolvasása. Munkafolyamatok dokumentálása. Egyéb kisebb feladatok elvégzése igény szerint.

Elvárások

A végzettséget igazoló szakmunkás bizonyítvány.
Rugalmasság, képesség a sürgős helyzetek kezelésére.
Önálló munkavégzés.

Előnyt jelent

Többéves releváns szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

Cégünk magas létszámot befogadó kollégiumokat üzemeltet, melyeknek fontos a rendszeres műszaki felmérése, hibák feltárása és mielőbbi orvoslása. A beérkező igények lehető legrövidebb időn belüli megvizsgálása, majd a szükséges karbantartási, javítási feladatok ellátása. Fontos a kollégium biztonságos és kényelmes környezetének, komfortjának és higiéniájának fenntartása.

Céginformáció

Cégünk a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem tulajdonában álló nonprofit üzemeltető kft, ami az egyetem különböző telephelyein látja el feladatait.

A jelentkezem gombra kattintva, kérem csatolja bérigényt is tartalmazó szakmai önéletrajzát.