Villanyszerelő

  • Cég neve

    MaRoin GmbH

  • Munkavégzés helye

    Németország

  • Fizetés

    Nettó 2 800 - 3 300 Euro havi bér

  • Elvárások

    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A szakképesítésednek és tapasztalatodnak megfelelő villanyszerelési feladatok pontos és szakszerű elvégzése.

Elvárások

Villanyszerelő végzettség
Társalgási szintű német nyelvtudás
Legyél hajlandó külföldön (Németországban) dolgozni

Előnyt jelent

"B" kategóriás jogosítvány
Saját személyautó

Amit kínálunk

  • Német szerződés, határozatlan időre!
  • Évente akár 30 nap fizetett szabadság
  • Versenyképes fizetés: tapasztalatod és nyelvtudásod alapján nettó 2800 és 3300 EUR között havonta
  • Ünnepi- és karácsonyi jutalmak, fizetett munkaszüneti napok
  • Befizetés a munkavállalói megtakarítási alapokba
  • Nagyon pontos bérfizetés, igény esetén heti előlegfizetés
  • Magyar nyelvű koordinátor
  • Ingyenes munkaruházat
  • A szakképesítésednek és igényeidnek megfelelő munkahelyek
  • Túlóralehetőség

Céginformáció

Cégünk egy 2011-ben alakult épületgépészeti-, elektrotechnikai-, fémipari-, építöipari-, valamint bevonattechnikai szakmunkákra szakosodott német munkaerő kölcsönző vállalat weimari központtal. Ügyfeleink részére keresünk és alkalmazunk víz-, gáz-, fűtés szerelőket, villanyszerelőket, CNC gépkezelőket, hegesztőket, bádogosokat és fényezőket. Célunk a kezdetektől fogva az, hogy munkatársainknak megfelelő munkahelyet, stabil jövedelmet, ügyfeleinknek pedig megfelelő szolgáltatást nyújtva teremtsük meg azt a hozzáadott értéket, ami a sikeres és stabil működésünket a piacon hosszú távon is biztosítani tudja.Várjuk sorainkba azokat a szakembereket, akik hisznek a minőségi munka becsületében és a csapatszellemben.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!