Villanyszerelő

  • Cég neve

    Leadec Kft

  • Munkavégzés helye

    Sajóbábony

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Kiviteli/gyártási tervek tanulmányozása, gyártáskísérő és a technológiai utasítások megismerése, szerelés ellenőrzése
  • Modul rendszerű készülékek összeépítése, előszerelt részegységek vázszerkezetbe - panelbe szerelése, huzalozása, előszerelt részegységek beépítése a szekrénybe, mechanikai és villamos csatlakoztatás, belső technológiai tervjelek, teljesítménytáblák, sématáblák felszerelése, védőburkolatok felszerelése, külső technológiai jelek, feliratok, emblémák felragasztása, minden munkafázis önellenőrzése, jogosultságának megfelelő mérések, próbák elvégzése
  • Helyszíni kábelezés és nyomvonalépítés
  • Helyszíni kábel és csőbekötés, terepi készülékek, műszerek telepítése
  • Eph és villámvédelmi rendszerek kiépítése
  • Üzembe helyezésben, próbaüzemben való részvétel
  • Elektronikus berendezések karbantartási és szerviz tevékenységek végzése
  • Elvégzett munka dokumentálása, előírt nyilvántartások vezetése (építési napló, munkalap, stb.)
  • Selejt kezelése
  • Előírt határidők betartása

Elvárások

  • Végzettség: középfokú szakirányú (villanyszerelő, elektroműszerész)
  • Tapasztalat: 2 év villanyszerelési/karbantartási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Juttatási csomag: az alapbéren felül mozgóbér, cafeteria, bejárás és hazautazási támogatás, dolgozói ajánló- és hűségprogram, szociális juttatások, vállalati rendezvények
  • Biztonság: egy nemzetközi, stabil hátterű vállalat biztonságát nyújtjuk, ahol nagy figyelmet fordítunk a magasszintű munkavédelmi követelményeknek való megfelelésre
  • Kihívások: változatos, izgalmas feladatokkal várjuk új kollégánkat
  • Karrier: fejlődési lehetőséget biztosítunk, képzések-továbbképzések támogatásával járulunk hozzá kollégáink ismereteinek bővítéséhez

Céginformáció

Szolgáltatási specialistaként szívvel-lélekkel dolgozunk gyártó partnereink számára. Ügyfeleink már több mint 60 éve számítanak ránk. Szakértelmünk a ma és a holnap gyárára és a hozzá tartozó infrastruktúrára összpontosít.
Karbantartás, műszaki takarítás, létesítményüzemeltetés, logisztika, valamint gyártástervezés, automatizálás és gyártási informatika területén nyújtott szolgáltatásainkkal gondoskodunk ügyfeleink termelő tevékenységének zavartalan működéséről.
Mi vagyunk a Leadec, összesen közel 22.000 segítőkész és sokoldalú munkatárssal.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.