Villanyszerelő

  • Cég neve

    Leadec KFT.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A közép és kisfeszültségű berendezések üzemeltetése, ellenőrzése, kapcsolások elvégzése
  • A hozzá tartozó berendezések hatékony működésének és rendelkezésre állásának biztosítása
  • Üzemzavar elhárítása
  • Az üzemvitelhez tartozó dokumentációk kezelése
  • Rendszerfelügyeleti szoftver kezelése, monitorozása

Elvárások

  • Végzettség: szakmunkás / technikus végzettség (villanyszerelő, technikus)
  • Tapasztalat: Minimum 1 éves villamos területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Munkarend: megszakítás nélküli (12 órás) munkarend vállalása
  • Személyiség: megbízhatóság, pontos-, lelkiismeretes munkavégzés, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Előny: erősáramú elektrotechnikában szerzett tapasztalat vagy végzettség

Amit kínálunk

  • Juttatási csomag: az alapbéren felül mozgóbért és cafeteria-t kínálunk dolgozóinknak, a vidékről ingázóknak pedig bejárás támogatást biztosítunk
  • Biztonság: egy nemzetközi, stabil hátterű vállalat biztonságát nyújtjuk, ahol nagy figyelmet fordítunk a magasszintű munkavédelmi követelményeknek való megfelelésre
  • Munkarend: a munkaidő nemcsak papíron rugalmas, amely mellett otthoni munkavégzésre rendszeresen van lehetőség
  • Kihívások: változatos, izgalmas feladatokkal várjuk új kollégánkat
  • Karrier: fejlődési lehetőséget biztosítunk, képzések-továbbképzések támogatásával járulunk hozzá kollégáink ismereteinek bővítéséhez

Céginformáció

Szolgáltatási specialistaként szívvel-lélekkel dolgozunk gyártó partnereink számára. Ügyfeleink már közel 60 éve számítanak ránk. Szakértelmünk a ma és a holnap gyárára és a hozzá tartozó infrastruktúrára összpontosít. Karbantartás, műszaki takarítás, létesítményüzemeltetés, logisztika, valamint gyártástervezés, automatizálás és gyártási informatika területén nyújtott szolgáltatásainkkal gondoskodunk ügyfeleink termelő tevékenységének zavartalan működéséről. És hogy miként lehetséges mindez? Olyan emberek vagyunk, akik teszik a dolgukat. Sokoldalúak vagyunk, akik gyors problémamegoldók és szükség esetén kiválóan kezelik a vészhelyzeteket. Mi vagyunk a Leadec, összesen közel 18 000 segítőkész munkatárssal.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el az önéletrajzát!