Villanyszerelő

  • Cég neve

    Kollmax Kft.

  • Munkavégzés helye

    7630 Pécs, Edison utca 2.

  • Fizetés

    Bruttó 400e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gépek, berendezések javítása, karbantartása, műszak kezdésre beüzemeltetés a Karbantartási utasítás (KU) szerint
  • Új gépek üzembe helyezése
  • Elvégzett karbantartási munkák feljegyzése a Karbantartási naplóba
  • A gyártás során bekövetkező kisebb géphibák, meghibásodások kiküszöbölése
  • A tervrajzok és huzalozási rajzok áttanulmányozása
  •  védőcsövek falba süllyesztése vagy falra erősítése, elosztódobozok, kapcsolók, biztosítékok, kapcsolószekrények és világítástechnikai szerelvények felszerelése,
  • A vezetőhuzalok lemérése és behúzása a védőcsőbe;
  • A megfelelő vezetővégek csupaszolása és összesodrása;
  • A fogyasztók bekötése és a bekötés helyességének ellenőrzése;
  • A védőföldelések kialakítása és a földelési ellenállás rendszeres ellenőrzése;
  • A villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása (zárlatos, szakadt vagy összeégett vezetékszakaszok, meghibásodott szerelvények, zárlatos fogyasztó, kiégett világítótestek stb.) és javítása;
  • A túlterhelés vagy az elöregedett szigetelés miatt leégett transzformátorok, villamos forgógépek (egyenáramú kommutátoros gépek, szinkrongépek, aszinkrongépek stb.) felújítása;
  • Az elektromos rendszerek, berendezések és alkatrészek vizsgálata az esetleges kockázatok, meghibásodások és a beállítás vagy javítás szükségességének meghatározása céljából;
  • Az áramkör folytonosságának tesztelése.
  • Beszerezteti a karbantartáshoz szükséges anyagokat, eszközöket.

Elvárások

  • Érettségi vagy középfokú, gyengeáramú vagy épület villamosság szerelő végzettség
  • Minimum 1 év elektromos karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS office)
  • Önálló munkavégzés
  • Műszaki beállítottság
  • Figyelmes, pontos munkavégzés
  • Hibátlan termékkezelés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Fejlődési lehetőség

Céginformáció

Cégünk Közép-Európa vezető kutya és macska eledel, jutalomfalat és fogtisztító gyárát üzemelteti. Erőteljes nemzetközi jelenlét, dinamikus fejlődés és folyamatos innováció jellemez bennünket.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja be fényképes önéletrajzát!