Villanyszerelő

  • Cég neve

    KLH MASTERS KFT

  • Munkavégzés helye

    8100 Várpalota

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Várpalota munkavégzési helyen:
  • bejelentett meghibásodások kezelése, hibafeltárás, hibaelhárítás,
  • üzemeltetett épületek elektromos hálózatának és kapcsolódó rendszereinek megelőző karbantartása,
  • villamos berendezések rendelkezésre állásának biztosítása,
  • egyéb, szaktudást nem igénylő karbantartási feladatok elvégzése.

Elvárások

  • villanyszerelő vagy épületvillamossági szerelő végzettség,
  • javítási, karbantartási munkákban való jártasság,
  • jó munkabírás és fizikai terhelhetőség,
  • felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias problémamegoldó szemlélet,
  • képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt,
  • pontosság, alaposság, megbízhatóság,
  • három műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent

  • azonnali kezdés,

Amit kínálunk

  • alkalmazotti jogviszony,
  • teljes munkaidő,
  • hosszú távú munkalehetőség.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát, nettó bérigényének megjelölésével.