Villanyszerelő

  • Cég neve

    KIRNER-VILL Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Somogy megye

  • Fizetés

    Nettó 450e - 500e Ft havi bér Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Ipari létesítmények teljeskörű villamosenergia- ellátási, villámvédelmi kivitelezési munkái
  • Kábelnyomvonalépítési, kábelfektetési, kábelbekötési munkák
  • Elosztószekrények, kapcsolóberendezések telepítése, bekötése
  • Villamos hajtások, motorok bekötése
  • Villamos berendezések üzembehelyezése

Elvárások

  • Villanyszerelő szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Önálló, precíz munkavégzás

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Hétfőtől péntekig történő munkavégzés
  • Versenyképes bérezés, pontos kifizetéssel
  • Egységes munkaruha, egyéni védőeszköz, egyéni kéziszerszámok biztosítása