Villanyszerelő

  • Cég neve

    KFKI Üzemeltető Kft.

  • Munkavégzés helye

    1121 Budapest, Konkoly-Thege Miklós út 29.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A KFKI Üzemeltető Kft. gyakorlattal rendelkező villanyszerelő kollégát keres hosszú távra alkalmazotti munkaviszonyba.

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • 3-5 év szakmai gyakorlat
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek (Ecxel, Word)
  • készenléti ügyelet vállalása, amit a telephelyen kell tölteni havi 7-8 alkalommal

Előnyt jelent

  • elektrikusi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • bejelentett munkahely
  • határozatlan idejű munkaszerződés (próbaidőt követően)
  • munkaruha
  • BKV bérlet
  • Budapest közigazgatási határán kívülről érkezőknek utazási támogatás
  • SZÉP kártya
  • egészségbiztosítás (Medicover)

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A KFKI Üzemeltető Kft. feladata a 27 ha-on elterülő, 80.000 m2 iroda, labor és egyéb helyiséggel rendelkező telephely folyamatos működésének biztosítása, melynek keretében több kilométer saját közműhálózat, transzformátorok, nagyteljesítményű kazán üzemeltetése, út- és parkfenntartási feladatok elvégzése történik. A telephelyen két kutatóintézet és több vállalkozás működik. A Kft. feladata a saját sporttelep működtetése is, ahol két teniszpálya, salakos és füves futballpálya, fedett műfüves futballpálya, öltözők, pingpong termek és kutatói szállások találhatók.

A meghirdetett pozícióra jelentkezni fizetési igénnyel ellátott önéletrajzzal lehet.