Villanyszerelő karbantartó technikus

  • Cég neve

    Somló Üdülőház Kft.

  • Munkavégzés helye

    8481 Somlóvásárhely

  • Fizetés

    Bruttó 650e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Dolgozz velünk Somlón, a Kreinbacher Birtokon!
  • a Kreinbacher Birtok épületeinek (ipari- és szállodaépület) működéséhez szükséges műszaki feltételek biztosítása
  • napi/heti/havi/éves üzemeltetési, javítási és karbantartási feladatok ellátása
  • villanyszerelői feladatok ellátása, erős és gyengeáramú rendszerek karbantartása, üzemzavarok elhárítása
  • kapcsolattartás a külső karbantartó szolgáltatókkal, árajánlatok kérése, szerződéses karbantartások megszervezése, ellenőrzése
  • költséghatékony készletgazdálkodás biztosítása
  • kiemelt figyelem a jogszabályi környezet betartására és betartatására
  • kiemelt figyelem az energiagazdálkodásra

Elvárások

  • szakirányú, villanyszerelő végzettség
  • számítástechnikai alapismeretek
  • igényes, precíz munkavégzés
  • nyitottság az új ismeretek elsajátítására
  • csapatjátékos szemléletmód

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiváló munkakörülmények
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • versenyképes fizetés, munkába járás támogatása

Fényképes önéletrajzokat várjuk a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével.