Villanyszerelő karbantartó

  • Cég neve

    Gi Group Recruitment Kft.

  • Munkavégzés helye

    Csorna, Győr-Moson-Sopron, Hungary

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Szívesen dolgoznál egy automatizált munkakörnyezetben Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari vállalatánál? Ráadásul véredben van a villanyszerelés és az elektromos karbantartás? Akkor ez egy kiváló lehetőség számodra, ugyanis a cserépgyártással foglalkozó partnerünk VILLANYSZERELŐ KARBANTARTÓ pozícióba keresi új munkavállalóit!

LEGFONTOSABB FELADATAID LESZNEK

  • Gyártósori gépek gördülékeny működésének biztosítása elektromos oldalról;
  • Felmerülő hibák elhárítása, beállítások elvégzése;
  • Tervszerű és megelőző karbantartások elvégzése;
  • Termelési folyamatok optimalizálásában való részvétel;
  • Elvégzett tevékenységek adminisztrációja.

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT HA

  • Rendelkezel ERŐSÁRAMÚ villamosipari végzettséggel (pl. erősáramú villanyszerelő, erősáramú berendezés szerelő);
  • Jártas vagy gyártógépek karbantartásában, frekvenciaváltók és elektromos szekrények szerelésében;
  • Motivált és nyitott vagy a tanulásra és a fejlődésre.

MIT KÍNÁL PARTNERCÉGÜNK MINDEZÉRT CSERÉBE?

  • Tapasztalati szintedhez igazodó alapbért;
  • Emellett műszakpótlékra, cafeteriára, mozgóbérre és 13. havi bérezésre is számíthatsz;
  • Utazás támogatás autóval és tömegközlekedéssel történő bejárás esetén is;
  • Mindezt egy motiváló csapatban és munkakörnyezetben, ahol lehetőséged nyílik szakmai fejlődésre;
  • Nem utolsó sorban pedig partnerünknek fontos szempont a munka és magánélet egyensúlyának biztosítása, így mindemellett izgalmas programokra is számíthatsz (pl. családi- és sportnapok).

EGYÉB INFORMÁCIÓK

  • Munkavégzés helye: Csorna
  • Munkarend: Két műszak (06:00-14:00; 14:00-22:00)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.