Villanyszerelő-karbantartó

  • Cég neve

    Bábolna Bio Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2943 Bábolna

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Termelő üzemben végzendő:
  • Napi hibaelhárítási és karbantartási feladatok elvégzése
  • A termelés során jelentkező villamossági problémák lehetőség szerinti azonnali megszüntetése
  • Felmerülő alkatrész- és karbantartási segédanyag igényének jelzése a karbantartási vezető felé
  • Fejlesztési és hiba-megelőzési javaslatok a csoport és a vezetőség felé
  • Hibakeresés elektronikai és műszaki rajzok alapján

Elvárások

  • villanyszerelő szakképzettség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • önálló munkavégzés a betanulást követően

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzettszakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil hátterű, növekedő magyar középvállalat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • bér megegyezés alapján
  • béren kívüli juttatások
  • egyműszakos – hétfőtől péntekig − tartó munkarend

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja önéletrajzát