Villanyszerelő

  • Cég neve

    Ipartechnika Menedzser Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a villamosvezeték rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása és javítása
  • gépek betáp kábeleinek szétkötése majd összekötése
  • gépek elektromos dokumentált szétkötése majd összeszerelése

Elvárások

  • középfokú villanyszerelői szakképesítés
  • megbízhatóság, önállóság
  • egyéb telepítői feladatok ellátása is
  • pontos, precíz munkavégzés
  • vidéki munkavégzés vállalása feltétel, mivel a munka nem helyhez kötött

Előnyt jelent

  • targonca vezetői, emelőgép kezelői engedély és gyakorlat
  • géptelepítésben való jártasság
  • érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló szakképesítés megléte

Amit kínálunk

  • biztos, hosszú távú munkahely
  • önálló munkavégzés
  • változatos munka
  • kiemelt bérezés
  • Cafeteria
  • új képesítések megszerzésének támogatása, képzési díj átvállalása
  • 24 órás balesetbiztosítás, mely otthon balesetekre is érvényes
  • vidékieknek lakhatási támogatás
  • sikeres évzárást követően jutalom

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A vállalat fő profilja géptelepítési projektek lebonyolítása. Tevékenységi körébe tartozik gépek, gyártósorok és komplett gyárak áttelepítése külföldön és az ország egész területén. Ha szeretne egy változatos munkakörben dolgozni, ahol fontos a kreativitás, rugalmasság jelentkezzen géptelepítőnek csapatunkba!

Kérjük küldje el szakmai önéletrajzát elérhetőség megjelölésével.