Villanyszerelő

  • Cég neve

    InterContinental Budapest

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Apáczai Csere János utca 12-14.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Műszaki feladatok ellátása több műszakos, 12 órás munkarendben (8.00-20.00 és 20.00-08.00 műszakok)
  • A vendégigényekből eredő műszaki feladatok ellátása
  • A világítás és az elektromos rendszerek felügyelete, meghibásodás esetén a hiba azonnali kijavítása
  • Műszerész jellegű/erősáramú munkák elvégzése
  • A világítás folyamatos ellenőrzése, biztosítva, hogy az összes világítótest üzemképes legyen
  • Műszaki ügyelet, illetve az épületfelügyeleti rendszer kezelése
  • A szükséges karbantartási feladatok felismerése és továbbítása a szállodára vonatkozóan
  • Megelőző célú karbantartási munkák végzése
  • Meghibásodások azonnali kijavítása vendégtérben és háttérben egyaránt
  • Gépészeti rendszerek/kazánok felügyelete, tisztántartása és karbantartása
  • Általános épületvillamossági és gépészeti szerelési munkák elvégzése
  • Külsős cégekkel, partnerekkel való együttműködés, egyes szerelési, karbantartási feladatok elvégzése során

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektroműszerész)
  • Minimum 1-2 éves műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Pontos munkavégzés, nyitott személyiség
  • Rugalmasság, csapatmunka iránti elkötelezettség

Előnyt jelent

  • Szállodai, irodaházi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nyitott, befogadó, támogató munkahelyi légkör és csapat
  • Térítésmentes dolgozói étkezés
  • Munkaruha és annak tisztítása
  • Kedvezményes szállásfoglalási lehetőségek Magyarországon és világszerte
  • Fejlődési lehetőségek, képzések, tréningek (általános és szakmai)
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Cafeteria (SZÉP kártya, Egészségpénztár, Nyugdíjpénztár)
  • 13. havi fizetés
  • Műszakpótlék
  • Bejelentett munkaviszony
  • Fizetett szabadság

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a ’Jelentkezem’ gombra kattintva!