Villanyszerelő

  • Cég neve

    HHP Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • részvétel a 0,4kV-os elosztók és irányítástechnikai szekrények szerelésében
  • részvétel a helyszíni hibaelhárítások során
  • részvétel a vezérlőszekrények helyszíni telepítése, beüzemelése során

Elvárások

  • Szakirányú végzettség vagy tapasztalat
  • Terv és rajzolvasásban szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • precíz, igényes munkavégzés
  • megbízhatóság
  • a tevékenységünk és a munkája iránt érdeklődő és elkötelezett jellem hajlandóság a tanulásra, fejlődésre
  • Kecskemét vagy Kecskemét környéki (max. 25km-es vonzáskörzet) lakhely

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • nincs több műszak, nem dolgozunk hétvégén
  • biztos, kiszámítható jövedelem
  • fiatalos munkakörnyezet

Céginformáció

13 éve működő magyar tulajdonú kecskeméti kisvállalkozás vagyunk. Víz- és szennyvíz szivattyúk kereskedelmével, javításával, illetve a hozzájuk tartozó vezérlések szerelésével és javításával, továbbá közterületi szennyvíz és csapadékvíz átemelők komplett építésével foglalkozunk.  Megrendelőink főként ipari környezetből és a vízművek közül kerülnek ki. Kis létszámmal dolgozunk, nem is célunk a mennyiségi növelés, inkább a minőségi stabil munkahely kialakítására és megtartására helyezünk nagyobb hangsúlyt.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehet.