Villanyszerelő Győr

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Győr-Moson-Sopron,Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Menton Jobs

Épületkarbantartással foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk villanyszerelő-villamos karbantartó kollégákat, Győrben. Csatlakozz egy remek csapathoz és építsd karriered stabil és innovatív környezetben!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

-  Napi, időszakos és éves karbantartási munkák elvégzése
-  A termelés során jelentkező villamossági problémák azonnali megszüntetése a lehetőségekhez mérten
-  Gépek, berendezések, villamossági és egyéb javítási igények szakszerű elvégzése
-  Az elvégzett munka, és a gépek rendeltetésszerű működésének ellenőrzése
-  A gépek és berendezések javításának dokumentálása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

-  Minimum szakmunkás iskolai végzettség (erős, vagy gyenge áramú szakirányú végzettség vagy elektrikus)

-  Alapfokú számítógépes ismeretek

-  Műszaki, elektromos karbantartói munkakörben szerzett tapasztalat

-  Műszaki rajzolvasási készség

-  Önálló, pontos munkavégzésre való képesség

-  Terhelhetőség, megbízhatóság

Munkarend:

Munkarend: Folyamatos, 12 órás munkarend vagy pedig 2 műszak 8 órás munkarend

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

- Fizetés tapasztalattól függően, bérigény figyelembevételével

- Cafeteria

- Teljesítmény bónusz

- Munkába járási költségtámogatás

- Előre lépési lehetőség a ranglétrán (csoportvezető, koordinátor, projketvezető)