Villanyszerelő - Gyöngyösi régió

  • Cég neve

    MVM Émász Áramhálózati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Balassagyarmat, Pásztó

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Villamosenergia-hálózatok (közép- és kisfeszültségű) üzemeltetése
  • Hálózatüzemeltetési, -karbantartás és -építési feladatok végrehajtása komplexebb technológiákkal és berendezésekkel
  • Komplex diagnosztikai mérési feladatok ellátása, állapotfelmérés végrehajtása
  • Hálózati üzemzavarok elhárítása
  • Feszültség alatti munkavégzés

Amit kérünk

  • Villanyszerelői szakmunkás végzettség vagy erősáramú elektrotechnikus végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Informatikai eszközök használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatmunka
  • Technológiai utasítások betartása, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Ha döntéseidben megfontolt és következetes vagy
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Szívesen dolgozol csapatban
  • KIF FAM feljogosításokkal rendelkezel

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Szakmai továbbképzések, egyéni fejlesztés
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag
  • Áramdíj kedvezmény
  • Magán egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Modern és biztonságos munkaeszközök és munkaruha

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő