Villanyszerelő

  • Cég neve

    "GÉPVILLÉP" Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szeged

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Közép- és kisfeszültségű hálózatok létesítése, karbantartása,(szabadvezeték, földkábel)
  • Közép- és kisfeszültségű üzemzavar elhárítása
  • Kis-és nagyfogyasztói mérőhelyek kialakítása, bekötése
  • KÖF/KIF transzformátor állomás szerelése, létesítése
  • KÖF/KIF földkábelek szerelése, létesítése
  • Közvilágítási hálózat létesítése, hiba elhárítása

Elvárások

  • Szakirányú  végzettség
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés (a szükséges irányítás megléte mellett)

Előnyt jelent

  • Szakmai gyakorlat
  • Jogosítvány (B,C kategória)
  • KIF FAM, jogosultság
  • KÖF-KIF kábelszerelői végzettség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • bejárás támogatás
  • stabil, megbízható munkahely
  • fiatalos/családias légkör

Céginformáció

Az energiaszektorban jelentős piaci részesedéssel rendelkező 30 éves múltra visszatekintő cégcsoport SZEGEDI telephelyére, hosszútávra keres VILLANYSZERELŐ munkatársat.

Fő tevékenységünk a kis- és középfeszültségű villamos-hálózatok tervezése, létesítése és üzemeltetése, de a villamos-energia felhasználás csaknem minden területén nyújtunk - minősített, integrált vállalatirányítási rendszerben - mérnöki-, szakértői- és szerelői szolgáltatást.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és fontos tényező döntésében egy hosszútávon kiszámítható és stabil munkahely, várjuk önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva.