Villanyszerelő/Gépész karbantartó

  • Cég neve

    Millenia Zrt.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Pest megye

  • Fizetés

    Bruttó 583e - 616e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

A Millenia Zrt. az épület-üzemeltetés egyik legrégebbi, neves szereplője, 25. éve vagyunk jelen!
Szép, új épületekben dolgozunk
, kényelmes, biztos munkahelyet kínálunk!
Nem papírozunk, mobiltelefont, táblagépet használunk!
Lakásodhoz közel tudunk munkát adni, bármerre is laksz!

Leggyorsabban Biatorbágyon, Budapest XI., XXII., XXIII., X., XVII., XVIII., XXIII., kerület, illetve Szigetszentmiklós, Páty, Dunaharaszti, Vecsés, Gyál, Ecser, Üllő, Székesfehérvár körzetéből érkezőknek tudunk munkát biztosítani!

Főbb feladatok, munkák:

  • mindenféle apróbb műszaki munka az irodaház/ logisztikai park körül,
  • javítások, szerelések, általános karbantartás
  • szakmai feladatok (villanyszerelés, gépészet),
  • tervszerű ellenőrzések, kisebb betanított karbantartások,
  • elektronikus munkalapok, modern eszközök, korszerű környezet,
  • felszerelem-leszerelem, megcsinálom, javítás, festés, ragasztás.

A munkához új telefont, táblagépet, szerszámot, munkaruhát, cipőt biztosítunk!

Amit kínálunk:

PRÓBAIDŐ UTÁN JOGOSULT VAGY A 13. HAVI FIZETÉSRE!

Biztos munkahely, fix magas fizetés
és nálunk a prémium is automatikus!

A munkakör 100%-ban bejelentett, szerződéses, 8 órás munkaidővel, rendes szabadsággal, a törvények szerint!

Az épület-üzemeltetés kényelmes munkahely!

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szeress műszaki dolgokkal foglalkozni;
Érezd sajátodnak az épületet, ahol dolgozol;
Vedd észre a munkát;
Alkoss jó csapatot a kollégákkal;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Villanyszerelő, épületgépész - végzettség;
  • Ipari klímás, klíma-hőszivattyú végzettség-> kiemelt bérezés
  • Épületekkel kapcsolatos egyéb más alapvégzettség;
  • Üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amennyiben nem rendelkezik önéletrajzzal, kérjük pár mondatban foglalja össze:
előző munkatapasztalatait,
végzettségeivel kapcsolatos információkat,
elérhetőségeit és küldje el nekünk a lenti Jelentkezem gombra kattintva.