Villanyszerelő

  • Cég neve

    Frühwald Kft

  • Munkavégzés helye

    2038 Sóskút

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Ipari gyártógépek karbantartása és javítása
  • Kisebb ipari-villamossági illetve vezérléstechnikai fejlesztések megvalósítása

Elvárások

  • Ipari vállalatnál szerzett gyakorlat
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat
  • Nyitott, megoldásorientált személyiség
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, csapatszellem

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Kiegészítő juttatások
  • Stabil céges háttér
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Céginformáció

A Frühwald Kft. osztrák tulajdonú építőipari cég. A bécsi székhelyű vállalat folyamatos bővítése mellett 1992-ben megalakult magyarországi leányvállalata, Frühwald Kft. néven. A cég alapítása óta egy dinamikus, folyamatos fejlesztés indult, amely a mai napig tart. A Frühwald Kft. jelenleg a vezető építőanyag gyártók közé tartozik Magyarországon. A cég 3 telephellyel rendelkezik: Sóskút, Békéscsaba, Újfehértó, és több, mint 70 főt foglalkoztat.

Bővülő csapatunkba keresünk sóskúti munkavégzéssel munkatársat a következő pozícióba:

Fényképes önéletrajzát, kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.