Villanyszerelő, elektronikai műszerész

  • Cég neve

    NHSZ Zounok Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, József Attila út 85.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szolnok város közterületi parkolóinak területén lévő jegykiadó automaták szükség szerinti javítása, tervezett karbantartása
  • Az automaták üzemelésével összefüggő egyéb feladatok ellátása (pl. jegyek pótlása, közreműködés kazetta-cserében, stb.)
  • A Társaság által üzemeltetett sorompós rendszerű parkolók egységeinek szükség szerinti javítása
  • Helyettesítő munkakörben a Társaság tulajdonában, üzemeltetésében lévő telephelyek, épületek, hulladékkezelő berendezések szükség szerinti villamossági javítása, karbantartása

Elvárások

  • szakirányú képesítés: villanyszerelő, vagy azzal egyenértékű
  • ezen a területen szerzett munkatapasztalat
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • megbízhatóság, józan életmód, büntetlen előélet
  • Szolnoki helyismeret
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil, bejelentett munkahely
  • megegyezés szerinti korrekt bérezés
  • vidéki dolgozóknak munkába járás támogatása
  • szakmai továbbképzések biztosítása

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével várjuk!