Villanyszerelő / Elektromos karbantartó

  • Cég neve

    ECO ELEKTRO TEAM Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Komárom-Esztergom megye, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 400e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Villanyszerelői valamint Elektromos karbantartói munkakörbe keresünk kollégákat.
Budapesten, Pestmegyébe társasház(ak), ipari létesítmények komplett villamos kivitelezéséhez.
  •  Épületvillamossági munkálatok alapszereléstől a szerelvényezésig, beüzemelésig
  •  Építésvezető / karbantartás vezető által kiadott feladat elvégzése
  •  Munkavédelmi szabályok betartása és betartatása
  • Nem alkalmi munka!

Elvárások

  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Lojalitás
  • Tervrajzok, elosztórajzok olvasási és értelmezési képessége
  • Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • Épületvillamossági kivitelezésben való jártasság
  • Alaposság és magas fokú precizitás
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos, megoldás orientált személyiség
  • Alkoholmentes munkavégzés
  • Fejlődő készség

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat (referencia)
  • Automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Más szakirányú végzettség pl.: biztonságtechnika
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, AutoCAD)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Biztos, kiszámítható jövedelem
  • Teljes munkaidős, jogtisztán bejelentett bér (nem minimál bér)
  • Határozatlan idejű jogviszony
  • Stabil háttér
  • A munkavégzéshez minden szükséges eszközt és modern gépeket biztosítunk
  • Kiemelt figyelmet fordítunk a biztonságos munkavégzésre
  • Továbbképzési lehetőség
  • Folyamatos munka
  • Hétvégi munkavégzés esetén prémium bérezés

Céginformáció

ECO ELEKTO TEAM Kft. egy folyamatosan bővülő cég. Állandó szerződéseink hosszútávra biztosítanak folyamatos munkát cégünk és dolgozóink számára. Társasházak, ipari létesítmények, közületek teljeskörű erős és gyengeáramú kivitelezésével, valamint elektromos berendezésgyártással (elektromos elosztó berendezés) foglalkozunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes önéletrajzzal elektronikusan a "Jelentkezem" gombra kattintva.