Veolia Energia Magyarország Zrt. logo

Villanyszerelő (Elektrikus)

  • Cég neve

    Veolia Energia Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4030 Debrecen, Mikepércsi út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Az erőmű folyamatos üzemszerű termelésének biztosítása:
    • Az erőmű közép és kisfeszültségű villamos berendezéseinek, kapcsoló állomás, transzformátorok, védelmek, fő-, és alelosztók, valamint segédüzemi berendezéseknek üzemvitelével kapcsolatos munkák elvégzése
    • Az üzemelő berendezéseket és az üzemi paramétereket ellenőrzi. Szükség esetén intézkedik.
    • Irányítási, kapcsolattartási, szakaszolási és nyilvántartási feladatok ellátása
    • Üzemi eseménynapló és letiltási napló folyamatos vezetése
    • Felelős a villamos terek berendezéseinek rendjéért, a megfelelő munkafegyelemért

Munkarend:

Nálunk a munkavállalók folyamatos műszakban dolgoznak, amely az alábbiakat jelenti:

  • 1. műszak: 07:00-19:00 óráig
  • 2. műszak: 19:00-7:00 óráig tart

Elvárások

  • Villanyszerelő és /vagy villamos-ipari szakközépiskolai végzettség
  • Villamos alállomás kezelő képesítés
  • Folyamatos munkarend vállalása (12 órás műszakok)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Logikus gondolkodás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Villamosmű kezelői végzettség
  • Ipari/erősáramú üzemeltetési területen szerzett gyakorlat
  • B-C kategóriás vezetői engedély
  • EBF/ÉVF/VF felülvizsgálati jogosultság
  • Kábelszerelői végzettség
  • Kisfeszültségű FAM szerelő

Amit kínálunk

  • 30%-os műszakpótlék
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel (a bérlet 86%-át fizeti a cég), akár autóval (30 Ft/ km) járna be
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • 4,5% önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Cég által biztosított, szükséges szakmai továbbképzések