Villanyszerelő

  • Cég neve

    ECOTECH KFT.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Szolnoki hegy

  • Fizetés

    Nettó 430e Ft havi bér Nettó 40e Ft havi bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Gépipari berendezések elektromos javítása,karbantartása. Elosztó berendezések szerelése. Kábelhálózat szerelése,javítása. Épület villamos berendezések szerelése,javítása,karbantartása. TMK tevékenység.

Elvárások

Villamos szakirányú végzettség. Villamos dokumentáció olvasása. Önálló munkavégzés mellett csapatmunkára való alkalmasság. Alapfokú számítógép ismeret. Német/Angol nyelvismeret. Legalább 2  év szakmai tapasztalat ipari termelő berendezések karbantartásában. B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

Kecskeméti lakhely.

Amit kínálunk

Kecskemét területén lévő munkavégzés. Munkaidő nagy részét épületen belül, fűtött helységekben, jó körülmények mellett kell végezni. Napi 8 óra eltolódó munkarendben. Korszerű ipari technológiák, berendezések megismerése.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Több évtizedes tapasztalattal rendelkező cég, mely ipari gépek elektromos javításával, karbantartásával és épület villanyszereléssel foglalkozik.

Emailben. Önéletrajz, telefonos elérhetőség, bizonyítvány másolat.