Villanyszerelő

  • Cég neve

    ECO-Elektronik Kft.

  • Munkavégzés helye

    3016 Boldog

  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Villanyszerelési feladatok ellátása
  • Gyenge és erősáramú szerelések elvégzése vezérlőszekrényekben, megadott dokumentumok alapján
  • Elektromos meghibásodások javítása, új hálózatok kiépítése, villamos szerelvények, berendezések javítása, cseréje
  • a meglévő villamos hálózatok felülvizsgálata, a szükséges karbantartási feladatok elvégzése
  • azonnali meghibásodások javítása, életveszély elhárítása
  • műszaki dokumentációk olvasása, felhasználása, összeállítása
  • szakmai feladatok ellátásához szükséges anyagok kiválasztása, szakszerű beépítése

Elvárások

  • Villanyszerelő és / vagy erősáramú középfokú szakirányú végzettség
  • Önálló MUNKAVÉGZÉS, felelősségteljes, fegyelmezett, precíz munkavégzés, önálló gondolkodás, csapatmunkára való alkalmasság
  • Esetlegesen felmerülő túlórák vállalása – helyettesítés, váratlan üzemzavari helyzetek megoldása érdekében,
  • villamos rajzolvasási gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet
  • Épület villamossági szerelői gyakorlat minimum 3 év

Előnyt jelent

  • Idegen nyelvismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Termelő/gyártó berendezések üzemeltetésében, javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Elektronikus, digitális rendszerek bármilyen szintű ismerete
  • Villamos alállomás kezelő bizonyítvány
  • Erősáramú elektrotechnikus bizonyítvány
  • Villamos berendezés kezelő képesítés
  • Villamosmű kezelő képesítés
  • Érintés- és villámvédelmi felülvizsgáló
  • Szakszolgálati FAM szerelő
  • Hidraulikai és pneumatikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Fiatalos, támogató csapattal való közös együttműködés,
  • Stabil piaci helyzetnek megfelelő bérezés,
  • Lehetőség szakmai fejlődésre,
  • Hosszú távra tervezünk
  • Munkavégzéshez megfelelő környezet és eszközök biztosítása
  • Cégesautó biztosítása külsős helyszín esetén
  • Változatos, színes szakmai projektekben való részvétel

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Történetünk 2020-ra nyúlik vissza, amikor Ügyvezetőnk több évtizedes, az elektronikai iparban megszerzett tudással és tapasztalattal úgy döntött, hogy saját gyártócsarnok és SMT gyártókapacitás felépítésébe kezd. Csapatunkkal és gyártásunkkal szeretnénk kategóriájában a legjobb elektronikai gyártóvá válni, mely kiváló minőséggel és hatékonysággal szolgálja a legmagasabb szintű ügyfélelégedettséget.

Felkeltettük figyelmed? Szívesen csatlakoznál hozzánk?
Nem kell mást tenned, mint hogy megnyomod "jelentkezem" gombot és csatolod hozzá szakmai önéletrajzod