Villanyszerelő

  • Cég neve

    DRYVIT PROFI Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér Bónusz Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Elektromos hálózat, világító rendszerek, villámvédelmi rendszerek szükség szerinti karbantartása, javítása, ellenőrzése
  • Építkezéseken ideiglenes elektromos hálózat kiépítése
  • Épületek, műhelyekbe telepített elektromos gépek, kézi szerszámgépek érintésvédelmi mérése, jegyzőkönyvezése
  • Tűz-, villám-, érintésvédelmi jegyzőkönyvek napra készen tartása, ellenőrzése
  • Szükség esetén erősáramú berendezések betáplálásának karbantartása, ellenőrzése, javítása

Elvárások

  • Villanyszerelő végzettség és tapasztalat
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálati jogosultság
  • B kategóriás jogosítvány
  • 2-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiszámítható munkaidő
  • Változatos munkakörülmények
  • Szakmai fejődési lehetőség
  • Munkaruha, védőfelszerelés
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatás

Céginformáció

A Dryvit Profi Kft.-t 2005-ben alapítottuk, 100 %-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozásként. Székhelyünk Debrecenben található.
Az elmúlt évek alatt közel 600 sikeres projektet valósítottunk meg, és mára a régió egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő generálkivitelező társaságává váltunk.

Tevékenységi körünk az építőipar szinte minden ágát lefedi a mélyépítéstől a magasépítésig, a tervezéstől az engedélyeztetésen át a kulcsrakész épületek átadásáig, akár komplex üzemeltetéséig.
Jelentős referenciával rendelkezünk országszerte ipari létesítmények, gyártó- és raktárcsarnokok, kereskedelmi és szolgáltatóközpontok, oktatási, kulturális, egészségügyi intézmények, sportlétesítmények, irodaházak, egyéb középületek és lakóépületek kivitelezése terén.

Fényképes önéletrajzzal