Villanyszerelő

  • Cég neve

    Divellum Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Bruttó 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Erős és gyengeáramú hálózatok telepítése, ideértve azok karbantartását is. Ez magában foglalja az elektromos rendszerek és berendezések szakszerű összeszerelését és bekötését, valamint azokhoz kapcsolódó munkafolyamatokat és dokumentációt.
  • Beléptető rendszerek, tűzjelző és kamera rendszerek kiépítése és integrációja az épület biztonságtechnikai rendszerébe. Ez magában foglalja az eszközök telepítését, konfigurálását és tesztelését.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő vagy gyengeáramú szerelő területén).
  • Képes önálló és csapatmunkában egyaránt kiváló teljesítményt nyújtani.
  • Magas szintű problémamegoldó készség.

Előnyt jelent

  • Tapasztalat erősáramú rendszerek terén.
  • Tapasztalat gyengeáramú szerelés terén.
  • Tapasztalat lakossági és/vagy ipari villanyszerelés terén.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Egy folyamatosan fejlődő vállalatot, ahol biztosítjuk a hosszú távú, stabil munkalehetőséget. Rendszeres képzéseket és fejlődési lehetőségeket biztosítunk a szakmai előrelépés érdekében.
  • Modern gépparkot és minőségi szerszámokat, melyekkel a legjobb minőségű munkavégzést teszi lehetővé. Ezáltal garantáljuk a hatékony és eredményes munkát.
  • Munkaruházat biztosítása, hogy a munkavállalók biztonságban és kényelmesen végezhessék feladataikat.
  • Családias légkört teremtünk, ahol fontosnak tartjuk az együttműködést és a támogatást.
  • Az általános munkaidőkeret napi 8 óra munkavégzést foglal magában, biztosítva ezzel a munka és a pihenés megfelelő egyensúlyát.

Céginformáció

A Divellum csapatában mindig is arra törekedtünk, hogy kiemelkedő szakértelmet és innovációt hozzunk létre az erős és gyengeáramú kivitelezés területén. Szakembereink magas szintű technikai tudással és tapasztalattal rendelkeznek, hogy minden projekten hatékonyan és eredményesen dolgozzanak.

Célunk, hogy minden ügyfelünk számára optimális megoldást nyújtsunk, legyen szó akár komplex nagyvállalati projektekről, vagy az egyszerűbb, de nem kevésbé fontos feladatokról. Rugalmasságunk és magas színvonalú szolgáltatásaink révén arra törekszünk, hogy ügyfeleink elégedettek legyenek, és hosszú távú kapcsolatot építsünk velük.

Ha Ön is olyan szakember, aki értékeli a kiváló munkakörnyezetet, a folyamatos fejlődést és az inspiráló kihívásokat, akkor csatlakozzon a Divellum csapatához!

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!