MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet logo

Villanyszerelő - Diákmunka

  • Cég neve

    MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1111 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Erősáramú szerelések
  • Ipari vagy lakossági létesítmények teljeskörű villamosenergia-ellátási, villámvédelmi kivitelezési munkái
  • Kábelnyomvonalépítési, kábelfektetési, kábelbekötési munkák
  • Elosztószekrények, kapcsolóberendezések telepítése, bekötése
  • Villamos hajtások, motorok bekötése
  • Villamos berendezések üzembehelyezése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév betöltése előtt akár passzív hallgatói jogviszony
  • Villanyszerelő végzettség
  • Villamossági tervek ismerete és hajlandóság a fejlődésre
  • Munkatársakkal való hatékony és támogató együttműködés
  • Rugalmas, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Projektvezetési gyakorlat
  • ‘B’ kategóriás jogosítvány
  • Emelőgépes vizsga
  • Tűzvédelmi 1-es vizsga
  • Tűzvédelmi 15-ös vizsga
  • Okosrendszerek felé nyitottság, tapasztalat
  • Energiamérési rendszerek felé nyitottság, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szerszám támogatás
  • Munkaruha támogatás
  • Saját gépjármű esetén utazási támogatás
  • Támogató munkakapcsolat oda-vissza
  • Közös munka a cél érdekében, ami az első osztályú átadás
  • Piacképes, szilárd gyakorlati tapasztalatok komoly, leszerződött megbízásokon
  • Fiatal cég (1,5 év), szakmailag erős fiatal kollégákkal, fiatalos nyitottsággal

Céginformáció

Diákmunka: Épületvillamossággal foglalkozó Partnerünk villanyszerelésben jártas diákokat keres azonnali kezdéssel.
Munkavégzés helyszíne: Budapest XI. kerület
Munkaidő: Tanulmányokhoz igazodó, előre egyeztetett munkaidő