Villanyszerelő / Berendezés szerelő munkatárs

  • Cég neve

    Hitachi Energy Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Forgách utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Mérnök kollégák irányítása mellett vagy önállóan, összetett műhelyi, szükség esetén helyszíni villany- vagy berendezésszerelési feladatok végrehajtása
  • Tervrajzok és huzalozási rajzok áttanulmányozása, szerelési tervek ellenőrzése, javítása
  • Szerelés / gyártás előkészítés, anyaglista készítés
  • Anyagbeszerzés előkészítése
  • Mérnök kollégák támogatása helyszíni üzembe helyezési, karbantartási feladatok során
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Villanyszerelői végzettség
  • Villanyszerelésben szerzett legalább 3 év releváns tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Problémamegoldó készség
  • Pontos munkavégzés, határidők betartása
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Erősáramú technikus végzettség, energetikai ismeretek
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Lendületes, jókedvű profi csapat
  • Versenyképes jövedelem + cafetéria + egyéb juttatások + mobiltelefon
  • Hosszútávú munkavégzési lehetőség egy fejlődő, multinacionális vállalatnál

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Hitachi Energy-nél célunk a fenntartható energia jövőjének előmozdítása mindenki számára. Energiát hozunk otthonainkba, iskoláinkba, kórházainkba és gyárainkba. Csatlakozzon hozzánk, és fantasztikus emberekkel dolgozzon együtt, miközben megtanulja és fejleszti magát olyan projekteken, amelyek valódi hatást gyakorolnak közösségeinkre és társadalmunkra.

"Jelentkezem" gombra a magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal