BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. logo

Villanyszerelő

  • Cég neve

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.

  • Munkavégzés helye

    1203 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Dísz- és közvilágítási hálózatok üzemeltetésével kapcsolatos villanyszerelői feladatok

Elvárások

  • Villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány
  •  „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Könnyűgép kezelői bizonyítvány
  • KIF FAM végzettség
  • Villamos hálózatkezelői végzettség
  • Közvilágítási- vagy áramszolgáltatói hálózati szerelési illetve kezelési gyakorlat
  • „C” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Széleskörű béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, éves bónusz, Cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • Kiszámítható munkaidő beosztás
  • Változatos munka, szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

A BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. Budapest területén nyújt köz- és díszvilágítás szolgáltatást. Üzemelteti a tulajdonában, továbbá a Főváros, illetve a kerületek tulajdonában lévő köz- és díszvilágítási berendezéseket.

Kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.