Villanyszerelő

  • Cég neve

    ATEV ZRT.

  • Munkavégzés helye

    4079 Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

ATEV ZRT.

Feladatok

  • Elvégzi a gyár villamos karbantartási feladatait
  • Feltárja és elhárítja a meglévő és felmerülő villamossággal kapcsolatos hibákat
  • Kiépíti a villamosenergia továbbítására és elosztására szolgáló távvezetéket és kábelhálózatot
  • Felszereli és javítja a villamossági hálózat működtetéséhez szükséges berendezéseket, fogyasztásmérő műszereket
  • Karbantartja a szükségáramforrások működtetéséhez használt akkumulátorokat.

Elvárások

  • villanyszerelő szakmunkás/OKJ végzettség
  • rendkívül precíz és hatékony munkavégzés
  • csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • kimagasló cafeteria juttatás
  • stabil, hosszú távú munkahely
  • befogadó, családias, összetartó közösség támogató csapat
  • baleset-, élet- és egészségbiztosítás

Előny

minimum 1-2 éves hasonló területen szerzett gyakorlati tapasztalat

Cégünk az ATEV Zrt. 1949-ben alakult Állatifehérje Takarmányokat Előállító Vállalat néven, amely 1993-ban részvénytársasággá alakult, 2006-tól pedig zártkörűen működő részvénytársaságként működik.
ATEV Zrt. az uniós, illetve hazai jogszabályi előírásoknak megfelelően az állati melléktermékeket begyűjti, ártalmatlanítja, feldolgozza, illetve hasznosítja. Az előállított termékek állati eledel (pet food) és talajjavító alapanyagként kerülnek értékesítésre Magyarországon és külföldön egyaránt.
A környezettudatos és folyamatos technológiai fejlesztéseknek (többek között szennyvíztisztítási technológiák, energetikai fejlesztések, kiváló gépjárműpark) köszönhetően az ATEV Zrt. iparágának élvonalába tartozik mind hazai, mind nemzetközi szinten.

A "jelentkezés" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.