Villanyszerelő

  • Cég neve

    Agroloop Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Új gyártósor telepítésében való részvétel
  • Gyártó gépek és termelést kiszolgáló villamos berendezések hatékony és biztonságos, az előírásoknak megfelelő működésének biztosítása
  • PLC vezérlésű gyártó gépsorok villamos egységeinek megelőző karbantartása, ennek dokumentálása
  • Hibakeresés és javítás elektronikai és műszaki rajzok alapján
  • Gépész karbantartók munkájának támogatása a berendezések szét- és összeszerelésekor
  • Az épületek elektromos rendszereivel kapcsolatban felmerülő átalakítási és kiépítési feladatok ellátása
  • Műszaki anyagraktár kezelése, felmerülő alkatrész- és karbantartási segédanyag igényének jelzése a karbantartási csoportvezető felé

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy egyéb villamos területen szerzett középfokú végzettség
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Folyamatos műszak vállalása

Előnyt jelent

- KÖF, KIF, FAM jogosultság
- Automatizálási/PLC ismeretek

Amit kínálunk

  • Egy elhivatott csapat, aki Veled vállvetve építi a projektet
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Mozgóbér
  • Bejárási támogatás
  • Privát egészségbiztosítási csomag

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Agroloop prémium minőségű alternatív fehérjegyártó vállalat, amely fekete katonalégy lárvákból állít elő egészséges állateledel-alapanyagot és szerves talajjavító készítményt, ezzel innovatív megoldást kínálva az állati takarmány-nyersanyag termelés környezeti hatásainak csökkentésére, valamint a talajegészség javítására. Vállalatunk tavaly kezdte meg a gyártóüzem építését Üllő határában. A cég hosszú távú tervei közé tartozik az ipari méretű rovartenyésztés bevezetése a közép-európai régióba.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.