Villanyszerelő

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártóberendezések váratlan villamos meghibásodásainak elhárítása
  • Gyártóberendezések villamos karbantartásának elvégzése
  • Gyártóberendezések villamos átépítésében, modernizálásában való részvétel
  • Gyártóberendezések telepítésében való részvétel
  • Épületgépészeti rendszerek felügyelete, villamos hibaelhárítás
  • Épületvillamossági feladatok ellátása
  • Alkatrészraktárból anyagkiadás kezelése
  • Elvégzett munkák dokumentálása
  • Műszaki dokumentációk kezelése, frissítése

Elvárások

  • 3+3 12 órás folyamatos műszak vállalása
  • Villanyszerelő / elektroműszerész végzettség
  • Minimum 3 év ipari területen szerzett tapasztalat
  • Jó villamos rajzolvasási készség
  • Alapfokú számítógépes ismeretek (Office, Windows)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Alapszintű angol vagy német nyelvtudás
  • PLC / Automatizálási ismeretek
  • Targoncás jogosítvány
  • Emelőgép jogosítvány
  • Kazánkezelő és/vagy Nyomástartó edény gépész képesítés
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • alapbéren felüli egyéb juttatások
  • családias légkör
  • komplex szakmai feladatok
  • fejlődési lehetőség

Céginformáció

Jelentkezz textilipari partnerünkhöz villanyszerelő pozícióba!