Villamosmérnök

  • Cég neve

    Viresol Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Heves,Visonta, 0158/5 hrsz

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Főbb feladatok, munkák

  • Termelés támogatása; villamos gépek rendelkezésre állásának és megbízhatóságának biztosítása, fejlesztése
  • Üzemi igények, módosítások, projektek előkészítésében való közreműködés, a villamos tervek elkészítése, ellenőrzése
  • KÖF, KIF és folyamatirányító rendszerhez kapcsolódó, hibaelhárítás és megelőző karbantartási feladatok tervezése, végrehajtása és fejlesztése.
  • Karbantartási tervek készítése, elvégzett karbantartások dokumentálása SAP PM modulban
  • Aktív közreműködés villamos hálózati fejlesztésekben, módosításokban.
  • Villamos tervmódosítások átvezetése, naprakészen tartása
  • Időszakos felülvizsgálatok (villámvédelmi, biztonságtechnikai és érintésvédelmi) nyomonkövetése, megrendelése, a vizsgálathoz szükséges dokumentáció biztosítása, nyilvántartása
  • Folyamatos kapcsolattartás társterületekkel, készülék - és berendezés beszállítókkal
  • Beszerzések műszaki támogatása, ajánlati kiírások elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • 2-3 éves ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló, felelős munkavégzés és rendszerszemlélet
  • Kiváló szervező, problémamegoldó és kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • SAP PM modul ismerete
  • Frekvenciaváltók, lágyindítók üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • KÖF alállomások és KIF elosztók üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • AutoCad, Eplan, SCADA ismeret

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér
  • Teljesítmény alapú mozgóbér
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, kiemelt bejárási támogatás, privát egészségbiztosítás)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök