Villamosmérnök / Villamosipari technikus

  • Cég neve

    Varga - Flexo Kft.

  • Munkavégzés helye

    8693 Lengyeltóti

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • PLC, HMI, ipari PC, hajtás programozása

Elvárások

  • Hajtástechnikai alapismeretek
  • PLC, HMI programozási alapismeretek
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Automatizálási rendszerek ismerete
  • WSCAD rajzoló program ismerete
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Új nyomdagépek vezérlésének, kezelő felületének programozása
  • Ipar 4.0 és automatizálás fejlesztése
  • BOSCH Rexroth hajtástechnika professzionális szintű megismerése
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Saját ötletek megvalósítása, tesztelése
  • Vonzó anyagi feltételek
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Fiatalos, több nemzetközi díjjal elismert csapat, családias légkör

Céginformáció

Nyomdagépek gyártásával foglalkozó, több nemzetközi díjjal elismert, 30 éve működő magyar tulajdonú Kft. keres lengyeltóti telephelyére fejlesztő csapatába PLC, HMI, IPC és hajtások programozására szakembereket.

Fényképes önéletrajzát a munkakör megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.