Villamosmérnök-tervező

  • Cég neve

    AUTER Elektronikai Kft

  • Munkavégzés helye

    1163 Budapest, Cziráki utca 26.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 500e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Nyomtatott áramkörök, előlapok, fóliatasztatúrák előkészítése a gyártásra.
  • NYÁK gyártáselőkészítő illetve grafikai programok használata.
  • A megrendelők által elkészített tervek vizsgálata, feldolgozása, gyártási dokumentáció elkészítése.
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a gyártással, szükség esetén műszaki paraméterek egyeztetése a megrendelővel.

Elvárások

CAM350 és CorelDraw programok ismerete, kreativitás - szépérzék, önálló munkavégzésre való képesség, megbízhatóság, jó kommunikációs készség, pontosság, csapatban való együttműködés

Előnyt jelent

  • Nyomtatott áramköröket és fóliatasztatúrákat tervező programok ismerete.
  • Angol nyelv kommunikáció képes ismerete.

Amit kínálunk

  • Gyakorlattal rendelkező vagy pályakezdő munkatársat keresünk hosszú távú együttműködésre, napi 8 órás, heti 5 munkanapos munkakörbe.
  • Biztos jövedelmet, változatos munkát biztosítunk családias környezetben.

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Nyomtatott áramkörök és fóliatasztatúrák tervezésével és gyártásával foglalkozó 35 éves családi vállalkozás vagyunk.

A "jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.