Villamosmérnök - termékmenedzser (érzékelők -szabályzók - vezérlések)

  • Cég neve

    Dial-Comp KFt.

  • Munkavégzés helye

    1131 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szakmai tanácsadás, müszaki ajánlatok készítése
  • Kapcsolat tartása gyártókkal, ügyfelekkel
  • Potenciális ügyfelek, kivitelezők, beruházók, tervezők megkeresése

Elvárások

  • Villamosmérnöki, üzemmérnöki végzettség
  • Jó kommunikációs, prezentációs és tárgyalási készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Határozott és dinamikus személyiség
  • Kiváló szervezőképesség, precízség

Előnyt jelent

  • Flexibility, agility - and it is an advantage if you can read this text without using Google translate
  • Nincs diplomád de otthon vagy a fizikában, az elektronikában, programozásban? Beszéljük meg!

Amit kínálunk

  • Stabil háttér
  • Fejlett technológiák, folyamatos innovációk, szakmai képzések
  • Értékálló bérezés, cafeteria
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Külföldi ipari elektronikai, biztonságtechnikai és kommunikációtechnikai gyártók hazai képviselete, termékeik hazai forgalmazója.

Motivációs levélbe viszont be lehet írni azt is ami az önéletrajzba nem fért bele.