Villamosmérnök

  • Cég neve

    TECHNIQ 2000 KFT

  • Munkavégzés helye

    1047 Budapest, Baross utca 12.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • EAE tokozott sínes projektek komplex lebonyolítása
  • EAE tokozott sín-rendszerek tervezése és konfigurálása
  • Árajánlat készítés
  • Helyszíni support kivitelezők számára
  • Tervező-támogatás az EAE tokozott sínekkel kapcsolatban
  • Komplex tervezési feladatokban való részvétel
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Autocad 3D tervek készítése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú- villamosmérnöki végzettség
  • 1-5 év kivitelezésben szerzett releváns villamosmérnöki tapasztalat
  • Office szoftvercsomag felhasználói szintű ismerete
  • Nagyfokú precizitás és pontosság, határidők betartása
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség, eredményorientált műszaki gondolkodásmód
  • Jó kapcsolatteremtő és kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Minőség- és megoldásorientált szemlélet, felelősségteljes hozzáállás és munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség és jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Erősáramú rendszerek telepítésében szerzett tapasztalat
  • Villamos tervezői-, FMV- és műszaki ellenőri jogosultság
  • Projektvezetési ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények, kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Személyes mentor, támogató csapat

Céginformáció

A Techniq 2000 Kft. – közel az összes magas színvonalú villamosipari termék forgalmazásán felül - kizárólagos magyarországi képviselője az EAE, a Druseidt, a Jacob és a Courant márkáknak, továbbá tulajdonosa a www.techniqshop.hu webáruháznak. A villamos ágazatban a kis- és nagykereskedelmi tevékenységen felül generálkivitelezéssel és mérnöki szolgáltatásokkal (tervezés, műszaki ellenőrzés, felelős műszaki vezetés) is foglalkozik, ehhez kapcsolódóan pedig rendelkezik egy saját napelemes üzletággal (1,5kW-tól 1,5MW-ig), valamint cégcsoporton belül marketing ügynökséggel és grafikai stúdióval.

Weboldal: https://techniq.hu/

A ‘Jelentkezem’ gombra kattintás után kérjük csatolja - fizetési igény megjelölésével - fényképes önéletrajzát.