Villamosmérnök

  • Cég neve

    Richter Gedeon Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

A Richter Gedeon

munkatársat keres.

Feladatok

  • Irányítja és ellenőrzi a debreceni telephely villamos energetikai tevékenységét
  • Biztosítja a villamos fogadó és elosztó-berendezéseinek üzemkészségét és megfelelő műszaki állapotát, a fogyasztók folyamatos áramellátását
  • Irányítja az üzemeltetési területükön lévő erősáramú tárgyi eszközök megfelelő színvonalú üzemeltetését, karbantartását
  • Irányítja és biztosítja a műszer, irányítástechnikai és automatika terepi eszközök (mérések és beavatkozó eszközök) megfelelő színvonalú üzemeltetését, karbantartását
  • A műszakos elektrikus és elektro-műszerész kollegák operatív szakmai irányítása
  • Részvétel az új villamos létesítmények beruházásaiban, átadás-átvételi eljárásában
  • Biztosítja a villamos energiagazdálkodói feladatok maradéktalan elvégzését

Amit várunk

  • Felsőfokú szakirányú (villamosmérnök) végzettség
  • Minimum 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Aminek örülünk

  • Villamos hálózat- és alállomás üzemeltető területen szerzett tapasztalat
  • Villamos hálózat- és alállomás üzemeltető végzettség

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészsége megőrzéséről
  • Ön és családja jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családja életét iskolakezdési támogatással és óvodáinkkal támogatjuk
  • Teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el
  • Fejlődését folyamatos képzésekkel támogatjuk

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!