Villamosmérnök - Projektvezető

  • Cég neve

    Upright Masters Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Új kollégánk feladatai a műszaki igazgatókkal és projektvezetőkkel együttműködésben a következők lesznek:
  • Projektmenedzsment - Projekt lebonyolítási, kivitelezés irányítási feladatok ellátása épületvillamossági szakágakban.
  • Építéshelyszíni koordinációs és organizációs feladatok ellátása.
  • Műszaki dokumentációk ellenőrzése és rendszerben tartása.
  • Generálkivitelezési munkáink során előkészítési feladatok ellátása, alvállalkozói tenderek lefolytatása.
  • Hatósági, közműszolgáltatói ügyintézés.
  • Projekt monitoring jelentések, kooperációs jegyzőkönyvek készítése.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség.
  • Villamosmérnöki projektvezetői tapasztalat kivitelezői vagy lebonyolítói oldalon.
  • Munkavégzés helyével kapcsolatban rugalmasság, utazási hajlandóság szükséges.
  • Megbízható, összeszedett, határozott kollégára van szükségünk, aki önállóan végzi a munkáját, keresi és megtalálja a megoldásokat.

Előnyt jelent

  • Műszaki ellenőri jogosultság, vagy ennek megszerzésére irányuló törekvés.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos megbízások a beruházás ötletétől a kulcsrakész átadásig.
  • Munkavégzéshez szükséges teljes technikai háttér.

Céginformáció

Mérnöki szolgáltatásokat nyújtunk építőipari és ingatlanpiaci szereplők számára.
Magasépítési projekteket vezetünk, ipari- és logisztikai ingatlanok kivitelezését irányítjuk.
Társaságunk bővül, új kollégánkat keressük.

Kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja fényképes önéletrajzát.