ConWerk Villamosipari Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Villamosmérnök Projektvezető

    ConWerk Villamosipari Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

100%-ban magyar tulajdonú folyamatosan bővülő, erősáramú területen tevékenykedő kivitelező cég vagyunk. Mérnök és villanyszerelő gárdánkkal jellemzően ipari, kritikus áramellátású rendszerek, kisfeszültségű, nagy -és középfeszültségű hálózatok, valamint 20 MW feletti naperőművek tervezését, kivitelezését, üzembe helyezését végezzük.

Vállalkozásunk kisfeszültségen az alábbi területeken végzi tevékenységét:

  • szervertermek energiaellátása
  • repülőterek kritikus áramellátása
  • nagyteljesítményű naperőművek létesítése
  • szünetmentes és generátoros hálózatok kivitelezése

Fő feladatok:

  • Teljes körű projekt koordináció,
  • Árajánlatkészítés,
  • Tervezés folyamatának felügyelete,
  • Kivitelezési anyagok kiválasztása, beszerzése,
  • Alvállalkozók versenyeztetése, megbízása, szerződéskötés,
  • Projekthez kapcsolódó dokumentációk kezelése,
  • Átadás-átvételi eljárások lefolytatása.

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontosság, precizitás, dinamizmus, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • 100%-ban bejelentett középvezetői munkabér, teljesítményorientált premizálás
  • Szakmai fejlődés anyagi és időbeli támogatása (FMV jogosultság, speciális szakképesítések)
  • Gépkocsi
  • Laptop

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Villamos kivitelezési projektek vezetésében szerzett több éves tapasztalat
  • Német v. angol nyelv ismerete
  • Tervező szoftverek ismerete (AutoCad, EPLAN)
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök