BUREAU VERITAS MAGYARORSZÁG Kft. logo

Villamosmérnök Projektmenedzser

  • Cég neve

    BUREAU VERITAS MAGYARORSZÁG Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szakértői vizsgálati tevékenység felelősségteljes, szakszerű végrehajtása
  • Készülékek / berendezések szakértői és szabványossági vizsgálatainak előkészítése, végrehajtása
  • Vizsgálati jegyzőkönyvek és jelentések összeállítása angol és/vagy magyar nyelven
  • Projektmenedzsment szakmai támogatása.
  • Részvétel mérnöki szolgáltatások és projektek auditálásában, vizsgálatában és ellenőrzésében.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • Biztos kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság
  • Projektorientált gondolkodás, megoldóképesség
  • Mérnöki gondolkodásmód, önálló munkavégzés, új ismeretek iránti nyitottság

Előnyt jelent

  • Magyar Mérnök Kamarai műszaki ellenőri jogosultság és/vagy
  • ATEX gyakorlatban szerzett tapasztalat
  • Villamos gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai tapasztalattól függő versenyképes fizetés,
  • Béren kívüli juttatások, éves bónusz, egészségbiztosítás
  • Munkaeszközök: telefon, laptop
  • Céges gépjármű magánhasználatra is
  • Szakmai fejlődés, képzések
  • Változatos projektek

Céginformáció

A Bureau Veritas egy Business to Business to Society szolgáltatásokat nyújtó vállalat, amely Ügyfeleivel szorosan együttműködve megoldást kínál a kihívásokra és támogatja őket a megalapozott bizalom megteremtésében. A közel 200 éves múlttal rendelkező cégcsoport globális szinten piacvezető a tanúsítás, vizsgálat, műszaki ellenőrzés területén.
További információért keresse fel weboldalunkat: https://www.bureauveritas.hu/