Villamosmérnök

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4000 Debrecen, Hajdú-Bihar

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Repülőgépalkatrész gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • 2D / 3D tervdokumentáció készítése kábelkötegekhez és kábelkötegek integrálásához több repülőgépprogramhoz a vevői előírásoknak és a repülőgép-előírásoknak megfelelően.
  • Változások értékelése és bevezetése a tervdokumentációba
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnöki diploma
  • Elektromos rendszerintegrációs ismeretek
  • Jó kommunikációs készség angol és/vagy német nyelven
  • Önállóság és rugalmasság
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat a légi közlekedésben
  • CATIA V5-ös ismeretek, különösen az elektromos kábelkötegek telepítésében (EHI)
  • Siemens Teamcenter ismeretek
  • SEEXP ismeretek
  • Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközileg elismert vállalatnál
  • Jelentkezés az állásra:

    Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet küldd el az önéletrajzod a jelentkezéseddel és rövidesen keresünk!