Villamosmérnök

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4000 Debrecen, Hajdú-Bihar

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Nemzetközi partnercégünk a világ vezető új energetikai innovációs technológiai vállalata. Új munkatársukat keressük villamosmérnök munkakörbe! Ha készen állsz arra, hogy felvillanyozd a karriered, és szikrát érzel magadban arra, hogy az innováció éllovasa legyél, olvass tovább!

Főbb feladatok, munkák:

  • Felelős a nagyfeszültségű alállomások száraz transzformátorainak, közép- és kisfeszültségű kábeleinek tervezéséért, ajánlatok kiértékeléséért, építéséért és kivitelezéséért, a rendszer átvételéért, valamint a későbbi rendszer üzemeltetéséért és karbantartásáért
  • Támogatja a kivitelező céget
  • Részt vesz a tervezők által rendelkezésre bocsátott rajzok felülvizsgálatában
  • Részt vesz az építési tervek felülvizsgálatában; ellenőrzi a megvalósulási tervek alapján a kivitelezés végrehajtásának részleteit
  • Ellenőrzi a beszállítók képesítéseit
  • Egyeztet a tervezőirodával az építés során felmerülő műszaki problémák megoldása érdekében
  • Ellenőrzi az alvállalkozói beszállítók által benyújtott módosítási dokumentumokat, és felülvizsgálja azok befolyását az eredeti tervekre tekintettel (mintáztatási-engedélyezési folyamatok támogatása); szúrópróbaszerűen ellenőrzi a projektfolyamatok
  • Change management folyamatokat támogatja, irányítja
  • A projektmenedzsment partner felügyeleti tevékenységének rendszeres ellenőrzése, az építési munkák és anyagok minőségének biztosítása érdekében
  • A projekt előrehaladási tervének ellenőrzése
  • Együttműködve a műszaki felügyelettel részt vesz a projekt különböző munkáinak az átvételében
  • Segíti a felettesét a projekt esetleges minőségi és munkabiztonsági problémáinak kivizsgálásában
  • A létesítmények átadása után képviseli saját szakterületét az épületkarbantartó csapatban
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök diploma
  • Villamos alállomás kezelésére feljogosító végzettség
  • Villamos rendszerek üzemeltetésében és karbantartásában szerzett tapasztalat (minimum 3 év)
  • Legalább 3 év nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat tervezésben, kivitelezésben, projekt koordinációban
  • Jó angol nyelvtudás
  • Vezetői attitűd, kisebb csapat irányításában jártasság
  • Szakmaiság, csapatszellem, felelősségtudat
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki ellenőri jogosultság
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség
  • Jelentkezés az állásra:

    Vágj bele egy olyan karrierbe, ahol nem csak áramköröket, hanem egy fényesebb jövőt is építhetsz. Jelentkezz önéletrajzoddal, és ragyogtasd meg szaktudásod egy igazán innovatív környezetben!