Villamosmérnök

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Nyíregyháza

  • Fizetés

    Bruttó 800e - 1,3M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú elektronikai végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Építési területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány (rendelkezel saját autóval)

Juttatások:

  • Br. 800.000 – 1.300.000 Ft alapbér
  • Rugalmas, akár 90 perces ebédszünet: techball, minigolf, alvási lehetőség
  • Hétvégi munkavégzés lehetősége (nem kötelező)
  • Fizetett túlóra, ha szeretnél többet dolgozni (nem kötelező)
  • Céges telefon és laptop
  • Minden munkavégzéshez szükséges felszerelés biztosítása
  • Egyszerű és korrekt kiválasztási folyamat (1 telefonos és 1 személyes kör)

Feladatok:

  • Operatív munka irányítása a kliens, a kivitelező és az alvállalkozók között - építési területen és irodában egyaránt.
  • Építőipari kivitelezések lebonyolítása, helyszíni ellenőrzése
  • Együttműködés a projektvezetővel, az építkezés vezetőivel, és az egyéb szakági vezetőkkel
  • A munkaterületre kirendelt erőforrások és anyagok hatékony előkészítése, működtetése, felhasználásának ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, a megrendelő képviselőjével és a műszaki ellenőrökkel
  • A műszaki, minőségi és munkabiztonsági előírások betartása, betartatása
  • Napi, angol nyelvű kooperációkon való részvétel a megrendelővel - angol nyelvtudás szükséges!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök