Villamosmérnök

  • Cég neve

    Műszer Automatika Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Garibaldi utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Új analóg/digitális/mikrokontroller vezérelt készülékek fejlesztése együttműködve a társterületekkel
  • Prototípusok tesztelése, tesztek jegyzőkönyvezése
  • Meglévő készülékek módosítása, továbbfejlesztése
  • Gyártási és tanúsítási dokumentációk készítése
  • Mérési és kalibrálási utasítások kidolgozása
  • Szabványváltozások követése
  • A kifejlesztett termékek szervíztevékenységének támogatása

Elvárások

  • Áramkörtervező képesség Altium vagy PADS szoftverekben
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Office programok ismerete

Előnyt jelent

  • Robbanásbiztos villamos berendezések tervezésének ismerete
  • Mikrokontrollerek, processzorok programozása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Céges mobiltelefon
  • Barátságos, összetartó csapat
  • igényes munkakörnyezet
  • Munkába járási támogatása

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Műszer Automatika Kft vasúti automatikával és biztonságtechnikával foglalkozó cég

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.